Aktywacja dostępu do Audioprzewodników

Roman Rozwadowski

Dostęp do Audioprzewodników zawsze wymaga autoryzacji. Autoryzacja może być odpłatna i bezpłatna. Czym to się różni? Odpowiedzi są poniżej

Kiedy dostęp do Audioprzewodników jest bezpłatny?

Część Audioprzewodników powstało przy współpracy z samorządami. W takich przypadkach wszelkie koszty dostępu do nagrań pokrywa samorząd (mamy specjalną ofertę dla takich instytucji). Turysta nie ponosi żadnych innych opłat niż rozliczenie się z operatorem za połączenie z numerem stacjonarnym (w bardzo wielu taryfach operatorów komórkowych nie ma żadnych opłat za takie połączenia).

Jak zapłacić za dostęp do Audioprzewodników?

Opłata za dostęp do Audioprzewodników wnoszona jest z użyciem wiadomość SMS Premium.
Aby opłacić dostęp do Audioprzewodników należy:

  1. Wysłać wiadomość SMS o treści: DPMOBI
  2. Na numer telefonu: 73624

W przypadku smartfonów pojawić się może ostrzeżenie, że ta wiadomość związana jest z wyższym kosztem niż zwykła wiadomość SMS.

Po wysłaniu SMS Premium na wskazany wyżej numer, zwrotnie przyjdzie wiadomość SMS potwierdzająca aktywację dostępu do Audioprzewodników.

Uwaga

Płatny dostęp do Audioprzewodników zapewniony jest wyłącznie dla numeru telefonu, z którego wysłana została wiadomość SMS Premium.

Ile kosztuje dostęp do Audioprzewodników?

Wysłanie wiadomości SMS Premium związane jest z pobraniem opłaty 3,65zł (z VAT). Taka kwota zostanie doliczona do rachunku telefonicznego przez operatora komórkowego.

Jedna wiadomość SMS pozwala na uzyskanie dostępu do Audioprzewodników przez 24h – czas dostępu liczony jest od momentu otrzymania wiadomości SMS potwierdzającej aktywację dostępu.

Po upływie 24h, dostęp do Audioprzewodników, automatycznie zostanie zablokowany. Ponowne odblokowanie wymaga wysłania nowej wiadomość SMS Premium.

Czy mogę zadzwonić z dowolnego numeru?

Dostępność Audioprzewodników dla numerów telefonu zależy od tego czy dane opowieści są bezpłatne czy odpłatne.

Odpłatne Audioprzewodniki dostępne są wyłącznie dla krajowych numerów telefonicznych.

Bezpłatne Audioprzewodniki dostępne są każdych numerów telefonu, zarówno dla krajowych jak i dla zagranicznych numerów telefonicznych.

Czy artykuł był pomocny?

Tak Nie

Dziękujemy za odpowiedź!

Jakieś pytania? Kontakt do nas

Support