Odsłuchiwanie audiopowieści możliwe jest zarówno poprzez sieć Internet jak również z wykorzystaniem dowolnego telefonu.

Internet - Bezpłatnie

 Wejdź na wskazaną stronę WWW i kliknij PLAY .

Internet - Odpłatnie

 Wyślij wiadomość SMS na wskazany numer SMS Premium.

  Zwrotnie otrzymasz wiadomość SMS zwierającą kod.

Wpisz kod w odpowiednie miejsce na witrynie WWW audioopowieści, a uzyskasz dostęp do podstrony z odtwarzaczem audio – kliknij PLAY wybranej Opowieści i słuchaj.

Dostęp do audiopowiadań możliwy jest z dowolnego telefonu.

Nie ma potrzeby niczego instalować czy programować – wystarczy najprostszy telefon komórkowy.

Dostępne są 2 rodzaj audioprzewodników:

Audioprzewodnik - płatny

  Wyślij odpowiednią wiadomość SMS  na wskazany numer SMS Premium (skutkuje to naliczeniem opłaty w wysokości 3zł + VAT – to całkowity koszt dostępu do wszystkich wskazanych w danym audioprzewodniku opowieści).

  Otrzymasz zwrotnie wiadomość SMS o treści „Usługa aktywna„.

  Zadzwoń na wskazany numer telefonu i po uzyskaniu połączenia wybierz z klawiatury telefonu Kod Opowiadania (nie rozłączaj się podczas wybierania kodu z klawiatury telefonu).

UWAGA: odsłuchiwanie audiopowieści możliwe wyłącznie z nr telefonu, z którego wysłano wiadomość SMS (na wskazany nr SMS Premium); dostęp do audiopowieści przez 24h od momentu wysłania wiadomości SMS na wskazany nr SMS Premium. Po upływie 24h chcąc uzyskać dostęp do audio opowieści, należy wysłać ponownie wiadomość SMS na wskazany nr SMS Premium

Audioprzewodnik - bezpłatny

 Zadzwoń na wskazany nr telefonu i po uzyskaniu połączenia wybierz z klawiatury telefonu kod opowiadania (nie rozłączaj się podczas wybierania kodu z klawiatury telefonu) – koszt połączenia jak za połączenie z numerem stacjonarnym (sprawdź u swojego operatora, czy nie masz nielimitowanych połączeń z siecią stacjonarną, wtedy odsłuchiwanie nic Cię nie kosztuje).

Powrót do spisu treści Pomocy